Hayvanlar Alemi

Hayvanlar Alemi

2018

Animal World

YönetmenYan Han
125dk

7.2

/10

142

6.5

/10

4161

Kahraman Zheng umarsız ve başıboş bir hayat yaşamakta ve bu hayatı üstüne üstlük savurganlıkla pekiştirmektedir. İşler böyle olunca Zheng arkadaşlarından ve oradan buradan borç ala ala bir kaç milyon etrafa borçlanmıştır. Ama Zheng'in borçlarını ödemesi gereklidir ve bunun için de hemen harekete geçer. Borçlarını ödeyebilmek için Zheng "Kader" adında ve içinde gizemli kumar oyunlarının oynandığı bir gemiye biner. Eğer burada oynayıp kazanırsa borçlarından eser kalmayacaktır. Burada oynanan oyunların kuralları çok basittir. Kumarbazlar kumara "makas, kağıt, taş" oyunuyla katılabileceklerdir. Bu Zheng için inanılmaz bir fırsattır ve hiç düşünmeden oyuna dahil oldu. Ama Zheng'in hesaba katmadığı bir şey vardı. Bu gemiye para kazanmak için gelen sadece kendisi değildi!

Nerede Izlerim?

Oyuncular

Ekip

Li Yifeng

Li Yifeng

Zheng Kaisi

Zhou Dongyu

Zhou Dongyu

Liu Qing

Michael Douglas

Michael Douglas

Anderson

Cao Bingkun

Cao Bingkun

Li Jun

Li Yijuan

Fabian Holtz

Compositing Artist

Adam Hopper

Compositing Supervisor

Natalie Millar Jadhav

Animation Manager

Chris Janssen

Digital Compositor

Rajbir Dhalla

Visual Effects

Danop Dharmaraksa

Visual Effects Supervisor

Sivan Goundar

Layout Supervisor

Justin Greenwood

Visual Effects

Jasper Hayward

Visual Effects

Caleb Hecht

Lighting Artist

Claire Louise Hoey

Painter

Benjamin T. Kay

Visual Effects

Gemma Kingi

Rotoscoping Artist

Dmitri Krasnokoutski

Shading

Haris Kruskic

Visual Effects Producer

Stephen Karl

Matchmove Supervisor

Thomas Baxter

Visual Effects

Paul F. Becker

Stereoscopic Editor

Jayden Beveridge

Layout Supervisor

Robert Beveridge

Visual Effects

Mark Boey

Visual Effects

Rebecca Bogert

Rotoscoping Artist

Sam Balzer

Concept Artist

Pau Viladot

Digital Compositor

Ying Wan

Line Producer

Ivy Yu-li Chiang

Assistant Director

Charles Lin

Concept Artist

Min Nguen

Concept Artist

Glen Adlam

Modeling

Ryan Basa

Compositing Artist

Kurt Debens

Visual Effects

Andy Burmeister

Visual Effects

Jess Burnheim

Compositing Supervisor

Meagan Chancellor

Visual Effects

Sachin Kumar Chauhan

Compositing Lead

Marc Landrain

Visual Effects

Gabriela Roque López

Software Engineer

Eduardo 'Lalo' Schmidek

Animation

Chen Sha

Visual Effects Supervisor

Marc Smith

Visual Effects

Chris Solon

Rotoscoping Artist

Carl St-Pierre

Compositing Artist

Yuchun Li

Vocals

Victor Kong

Music Coordinator

Garrett Gonzales

Original Music Composer

Xueran Chen

Original Music Composer

Sravan Kumar Nunna

Animation

Aanikka Holder

Animation

Paul Harling

Data Wrangler

Nathan Zeppel

Visual Effects

Nolan Markey

Orchestrator

Rebecca Wells

Rotoscoping Artist

Merinda Janse van Rensburg

Painter

Phil Van Der Reyden

CG Artist

Cameron Van Den Besselaar

Creature Design

Saul Toresan

Visual Effects

Caitlyn Thomas

Digital Compositor

Raphael Thiery

Visual Effects

James Tavet

Matchmove Supervisor

Simon J. Taua'i

Rotoscoping Artist

Anne Vu

Compositing Artist

Alfredo Pasquel

Scoring Mixer

Robert Puff

Music Arranger

Fei Yu

Music Editor

Albrecht Steinmetz

Matchmove Supervisor

Alastair Stephen

Visual Effects

Fei Yu

Music Supervisor

Key Hyung Lee

Visual Effects

Liam Major

Painter

Wil Manning

Visual Effects Supervisor

Shawn McCarten

Lighting Artist

Rob MacBride

Rotoscoping Artist

Sagar Lonkar

Creature Effects Technical Director

Harry Medlin

Compositing Artist

Joel Michael

Visual Effects

Shane Miranda

Matte Painter

Albert Radosevic

Visual Effects

Florent Revel

Matchmove Supervisor

Petr Rohr

Layout Supervisor

Ryan D. Romero

Visual Effects

Luiz Philippe Moreira

Creature Design

Matt Mueller

Visual Effects

Abby Nath

Visual Effects

Harshal Patil

Layout Supervisor

Stepan Pazderka

Digital Compositor

Josip Peterkovic

Visual Effects

Ignacio B. Peña

Animation

Bogi Piroth

Modeling

Bogi Piroth

Concept Artist

Christian Poullay

Visual Effects

Tim Stern

Digital Compositor

Kristian Antonelli

Animation

Ben Folkman

Animation

Noah Vice

Lighting Director

Stuart White

Visual Effects Supervisor

Penka Kouneva

Orchestrator

Paul Boyd

Visual Effects

Niña Laureles

Visual Effects

David Schulz

Visual Effects

Larry Rench

Orchestrator

Wayne Traudt

Lighting Director

Chris Spry

Visual Effects Supervisor

Alan Meyerson

Scoring Mixer

Melyssa Forget Turcotte

Visual Effects Coordinator

Suponwich Juck Somsaman

Visual Effects

Sam Hodge

Software Engineer

Anthony Smith

Visual Effects

Chelsea Mirus

Visual Effects Coordinator

Ming Gao

Digital Imaging Technician

Jennifer Ramos

Visual Effects Coordinator

Philip Fraschetti

Painter

Philip Fraschetti

Compositing Artist

Blake Winder

Compositing Supervisor

John Saleem

Modeling

John Van Der Zalm

Creature Technical Director

Alexis Jacobson

Visual Effects Production Manager

Leo Recompsat

Animation

Noemie Cruciani

Compositing Artist

Sam Osborne

Digital Compositor

Ben Paschke

Visual Effects

Paul Kirwan

Digital Compositor

Mateusz Krzastek

Compositing Artist

Geoff Hadfield

Digital Compositor

Shane Rabey

Compositing Supervisor

Myles Asseter

Modelling Supervisor

Steve Cronin

Painter

Yedda Zhixi Chen

Producer

Gang Wang

Sound Mixer

Bryn Bayliss

Rotoscoping Artist

David Bemi

Visual Effects

Sebastian Bommersheim

Digital Compositor

Ben Dickson

Technical Supervisor

Mohamed Ghouse

Digital Compositor

Brett Miller

Effects Supervisor

Ronan Binding

Animation

Debajit Barman

Editorial Staff

Dylan Binns

Modeling

Qazi Hamza Javed

Modeling

Yin Sixie

Line Producer

Kunal Ghosh Dastider

Effects Supervisor

Francesc Donaire

Compositing Artist

Marie-Ève Gélinas

Digital Compositor

John Toth

Digital Compositor

Josh Ellem

Visual Effects

Sarah Neveu

Matte Painter

Neal Acree

Music

Stephen Castor

Visual Effects

Nick Booth

Digital Imaging Technician

Keith Collea

Keith Collea

Visual Effects

Max Da-Yung Wang

Director of Photography

Parikshat Tyagi

Digital Compositor

Rodrigo Guerechit

Visual Effects

Jerry Kung

Animation

Lachlan Tolley

Compositing Artist

Jim Rygiel

Jim Rygiel

Visual Effects Supervisor

Michael Tuller

Music

Martin Hill

Visual Effects Supervisor

John Dietz

Visual Effects

Adam Klein

Animation

Mike Perry

CG Supervisor

Matthew Ozerski

Visual Effects Editor

Malte Sarnes

Visual Effects Supervisor

Victor Glushchenko

Victor Glushchenko

Animation

Ignacio Santamaría

Animation

Rachel Herbert

Layout Supervisor

Yan Han

Yan Han

Director

Yan Han

Yan Han

Screenplay

Nobuyuki Fukumoto

Nobuyuki Fukumoto

Comic Book

Kelly Kilgour

Kelly Kilgour

Visual Effects